Flaga UE
EN DE RU ES

Aktualności

Duch innowacyjności NiUW Glinik
21/10/2020

Duch innowacyjności NiUW Glinik

                                                                                                   Tytuł projektu:
Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych nowej technologii wytwarzania wielkośrednicowych świdrów wielogryzowych oraz typu PDC z wykorzystaniem metod wytwarzania przyrostowego (druk 3D) realizowanych w technologii Laser Metal Deposition (LMD).

                 
                              
Komunikat NiUW GLINIK
16/03/2020

Komunikat NiUW GLINIK

Drodzy Klienci, Partnerzy, Dostawcy! 

W związku z zagrożeniami związanymi z COVID-19 i obecną globalną sytuacją, wdrożyliśmy specjalne procedury i wymagane zabezpieczenia, mające na celu ochronę zdrowia i życia naszych Pracowników, Klientów, Dostawców i Partnerów w trakcie wpółpracy.
W trosce o zdrowie nas wszystkich musimy być odpowiedzialni i solidarni, w szczególności ze służbami walczącymi z zagrożeniami wirusowymi, zachowując wszystkie wymagane środki ostrożności. Stosujemy się do aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia. 
Jednocześnie pragniemy poinformować, że Spółka NiUW Glinik prowadzi swoją działalność bizesową, operacyjną w sposób niezakłócony i w pełnym zakresie - jesteśmy dostępni do realizacji Państwa potrzeb. Produkcja i wysyłki wyrobów są realizowane na bieżąco.

Zapraszamy do kontaktu: niuw@glinik.com.pl