Flaga UE
EN DE RU ES

O nas

NiUW Glinik jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ.
TDJ S.A. jest prywatną polską firmą, która od ponad 30 lat prowadzi aktywną działalność w różnych sektorach gospodarki. TDJ jest inwestorem strategicznym spółek przemysłowych. Ma na celu podnoszenie wartości przejmowanych podmiotów poprzez ich restrukturyzację i optymalizację działalności.

Więcej na  www.tdjsa.pl

 
NiUW GLINIK Sp. z o.o. jest producentem narzędzi oraz urządzeń wiertniczych z tradycją sięgającą 1883 roku. Uznana marka i najwyższa jakość produktów stawia NiUW GLINIK w czołówce najlepszych światowych producentów narzędzi wiertniczych. Od roku 2011 jesteśmy częścią jednej z największych europejskich grup producenckich działających w branży górniczej oraz przemysłowej.

NiUW GLINIK specjalizuje się w produkcji świdrów trójgryzowych w szerokim zakresie średnic, typów i zastosowań. Bogatą ofertę naszych produktów uzupełniają usługi, które świadczymy w zakresie napraw oraz modernizacji urządzeń wiertniczych. Kompleksowa oferta łącząca dostawę narzędzi, urządzeń oraz usług towarzyszących daje naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości oraz niezawodności. Zapewniamy to poprzez stosowanie nowoczesnych technologii produkcji oraz najwyższej jakości materiałów. Połączenie tradycji i nowoczesności pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i poszerzanie oferty o nowe typy narzędzi i urządzeń wiertniczych.
Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań.
W strukturach spółki funkcjonują wyspecjalizowane działy konstrukcyjny, technologiczny, produkcyjny oraz handlowy zatrudniające najwyższej klasy specjalistów.

Najważniejszym celem naszego zespołu jest satysfakcja Klienta. Nad realizacją tego celu nadzór sprawuje dział kontroli jakości, który stale weryfikuje i ocenia zgodność realizacji zamówień z wymaganiami naszych Klientów oraz obowiązującymi w spółce standardami i normami. Gwarantem i potwierdzeniem wysokich standardów jakości są posiadane przez spółkę certyfikaty: ISO 9001:2008, API Spec. 7-1 oraz API Spec. Q1

NiUW GLINIK to wiarygodny i pewny partner podmiotów działających w branży wiertniczej.