Flaga UE
EN DE RU ES

Magazynier/Pracownik  Logistyki  Wewnętrznej 

Gorlice
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja.niuw@glinik.com.pl
 
 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NiUW Glinik Sp. z o.o., z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1 w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. 
Wyślij swoje CV Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom
 
OFERUJEMY:
 
· Pracę w firmie renomowanej na rynku krajowym i zagranicznym
· Umowę na pełny etat
· Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności  i doświadczenia
· Możliwość rozwoju zawodowego
· System premiowania
 
 
Zadania:
 
· Organizacja, planowanie i kontrola nad procesem logistyki wewnętrznej / magazyn
· Nadzór i generowanie dokumentacji magazynowo - transportowej, kompletowanie dokumentów wysyłkowych
· Generowanie dokumentów magazynowych - rozchodu i przychodu, ich realizacja, tworzenie setów na wydział produkcyjny
· Kompleksowa obsługa magazynu powiązana z procesem produkcyjnym, wewnętrzny transport materiałów zgodnie z przewodnikami produkcyjnymi
· Obsługa załadunków i rozładunków, również wózkiem widłowym/suwnicą, w tym kontrola zabezpieczenia ładunków na środkach transportu
· Przyjmowanie dostaw, towarów na magazyn z wykonaniem odbioru ilościowego, oceną stanu towaru, kontrolą dokumentów (odbiorca, dostawca)
· Realizacja wysyłek wyrobów gotowych oraz towarów i usług
· Monitorowanie stanu magazynowego materiałów, inwentaryzacja
· Przechowywanie i składowanie materiałów z utrzymaniem odpowiedniego systemu identyfikacji
· Obsługa systemu gospodarki magazynowej
· Gospodarka opakowaniami
· Dbanie o właściwy stan magazynu
 
WYMAGANE:
 
· Wykształcenie min. zawodowe
· Obsługa pakietu Microsoft Office (Exel)
· Chęci do pracy
· Umiejętność pracy pod presją czasu
· Systematyczność i konsekwencja w działaniu
· Dobra organizacja pracy własnej
· Umiejętność pracy w zespole
· Zdolności komunikacyjne
 
 
MILE WIDZIANE:
· Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
· Obsługa suwnicy
· Obsługa wózka widłowego
 
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 0000127409, NIP:7381051327, REGON: 490655224.2. NiUW GLINIK Sp. z o.o.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: odo@glinik.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
5.  Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres: odo@glinik.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹  Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o."
 
 
 

Wyślij swoje CV

Magazynier/Pracownik  Logistyki  Wewnętrznej 

Wyślij